• Kāpņu projektēšana
  • izgatavošana
  • montāža
Bezmaksas konsultācija
Apzinoties kāpņu nozīmīgumu, tām kļūstot par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu, ir svarīgi pievērst uzmanību pie to izvēles un plānošanas, jo īpaši pievēršot uzmanību to atbilstībai visiem būvniecības normatīviem un funkcionālajām prasībām (Ko daudzi uzņēmumi bieži vien ignorē), vienlaikus saglabājot to estētisko aspektu. Tāpēc, lai neapjuktu plašajā kāpņu piedāvājumu klāstā, mūsu speciālistu padoms palīdzēs Jums, noskaidrot dzīvojamo telpu kāpņu prasības, gūt informāciju par kāpņu priekšrocībām un mierīgi, bez steigas apspriest iespējamos kāpņu risinājumus. Turklāt mūsu konsultants veiks visus nepieciešamos aprēķinus, lai Jūs savu kāpņu izcenojumu varētu saņemt uzreiz.

Ja šāds sadarbības sākums Jūs apmierina, aicinām Jūs aizpildīt zemāk redzamos teksta laukus, lai jau tuvākajā laikā mūsu speciālists varētu ar Jums sazināties un norunāt tikšanos:

Vārds*:

Tālrunis*:
E-pasts:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Pakalpojums ir pieejams ikvienam, neatkarīgi no tā, vai Jūs plānojat pasūtīt kāpnes pie mums, vai pie kāda cita kāpņu izgatavotāja. Taču mēs esam pārliecināti, ka pēc tikšanās ar mūsu konsultantu, Jums neviens cits uzņēmums vairs nebūs nepieciešams. Pārliecināties par to Jūs varat, aizpildot augstāk redzamo pieteikuma formu.

Ar lielāko prieku īstenosim Jūsu vēlmes!

Mūsu partneri: